UV zářivka S36RL originál S12Q-P Sterilight VIQUA

Kód: P10312
Neohodnoceno
Značka: Upravvodu.cz
2 783 Kč 2 300 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
30.7.2024
Možnosti doručení

Potřebujete poradit s výběrem? Obraťte se na nás.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originál Kanadský náhradní UV zářič STERILIGHT VIQUA S36RL pro S12Q-PA/2, S24Q, S40Q)

V balení jsou 2ks O-kroužky na křemennou trubici

Životnost 9000 h. (1 rok)

Váha balení 0,5 kg 

Varování!

Chráňte oči a pokožku před ultrafialovými paprsky!!!

Možnosti Ballastu - reset:


ICE Ballast, který je dodáván v sadě s UV lampou, má funkci upozorňování na nutnost výměny UV zářivky, přičemž Vás bude upozorňovat na potřebu výměny pomocí zvukové a digitální signalizace (zobrazí se A3). Po jednom roce (365 dnech) Vás Ballast upozorní na nutnost výměny zářivky, aby byla stále zajištěna kvalitní dezinfekce.

Funkce upozorňování po 365 dnech (zvukový signál a na displeji se objeví A3) může být dočasně vypnut pomocí tlačítka SWITCH/LED, které musíme podržet cca 5 vteřin. Po uplynutí 7 dnů zazní zvukový signál znovu. Toto dočasné vypnutí zvukového signálu je možné maximálně 4x po sobě, tedy celkem na maximálně 28 dnů. Po 4. vypnutí nebude již možné zvukovou signalizaci vypnout. Jakmile bude UV zářivka vyměněna, Ballast je třeba vyresetovat a znovu Vás upozorní na nutnost výměny UV zářivky až za rok.

Reset Balastu: Po výměně UV zářivky je třeba zapojit napájecí kabel do elektrické zásuvky, nebo do Ballastu, ale než toto uděláte, je nejdříve nutné stlačit tlačítko SWITCH/LED a držet stále ve stisknutém stavu, až poté zapojíme napájecí kabel do elektrické sítě a stále držíme tlačítko stisknuté. Cca po 5-10 vteřinách, jakmile uslyšíte zvukový signál na displeji naskočí rSEt, pusťte tlačítko. Váš Ballast je teď restartován a na displeji naskočilo 365.

 

Balast zobrazuje také celkový počet dní provozu Ballastu. Abyste zobrazili tento údaj, stlačte jedenkrát tlačítko SWITCH/LED. Celkový čas provozu se číselně zobrazí ve dnech. Tato informace zůstane zobrazená 4 sekundy a potom se znovu zobrazí zůstávající počet dní do výměny UV zářivky. Hodnotu celkového času provozu celého zařízení není nutné resetovat.


Porucha UV lampy (čistý displej):

Když je porucha lampy (lampou neprotéká elektrický proud), displej bude čistý (nezobrazuje se nic). Vše zůstane v tomto stavu, dokud se porucha neodstraní. Příčina může být: špatná UV zářivka, nebo špatný kontakt konektorů na UV zářivce a koncovce zdroje, nebo porucha Ballastu. Při tomto stavu se žádný reset neprovádí!!!

Doplňkové parametry

Kategorie: Originální UV zářivky Viqua
Hmotnost: 4.9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: