O firmě

Úpravou vody se zabýváme již od roku 1996. Za tuto dobu jsme nainstalovali stovky úpraven vody po celé ČR a s hrdostí se řadíme mezi specialisty v oboruMezi naše zákazníky patří běžné domácnosti i firmy. Na našem e-shopu pořídíte kvalitní zařízení na úpravu vody a výrobky od renomovaných světových výrobců.

Nabízíme širokou nabídku filtrací na přívod vody, UV lamp, změkčovačů, uhlíkových filtrů nebo reverzní osmózy.
Najdete u nás také filtry do kuchyně, filtrační konvice, vodíkové láhve nebo přenosné cestovní filtry.

Instalace a odborný servis

Zakoupené zboží vám rádi odborně nainstalujeme, zaškolíme vás a pravidelně budeme provádět odborný servis. Instalaci uskutečňujeme v co nejkratším termínu a to maximálně do jednoho týdne od objednávky.

DPH

Na veškeré objednávky s montáží můžete uplatnit sníženou sazbu DPH 15 % v souladu s ustanovením §48 zákona č. 235/2004 sb. o DPH.

Prodloužená záruka

Nabízíme prodlouženou záruku zdarma na tři roky. Tato záruka se nevztahuje na: náhradní UV zářiče, jelikož jejich životnost je pouze jeden rok a veškeré spotřební zboží které se musí pravidelně měnit (například filtrační vložky nebo filtrační a regenerační náplně).

Kontakt

Jsme zde pro vás na e-mailu info@upravvodu.cz a na telefonním čísle +420 724 345 402. E-mailové dotazy zodpovídáme pokud možno ihned, maximálně však do 24 hodin.

 Zakoupené zboží vám rádi odborně nainstalujeme, zaškolíme vás a pravidelně budeme provádět odborný servis.

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: