Trojcestná dřezová vodovodní baterie s pružinou a sprškou Nikol kartáčovaný nikl

Kód: P12980
Neohodnoceno
Značka: Upravvodu.cz
4 743 Kč 3 919,83 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.7.2024
Možnosti doručení

Potřebujete poradit s výběrem? Obraťte se na nás.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trojcestná dřezová kuchyňská vodovodní baterie s pružinou, keramickou kartuší a dvojitým vyústěním, teplá a studená voda na pohyblivé pružině s přepínačem na sprchu, upravená voda na samostatném otočném ramínku. Menší páčka je na upravenou vodu.

Součástí baterie jsou nerezové hadičky s převlečnými maticemi G 1/2" s redukcemi na 3/8" na připojení teplé a studené vody, k připojení upravené vody je nerezová hadička s maticí G 1/2" a rychlospojka s vnějším závitem G 1/2" pro napojení hadičky 1/4" (6,3 mm)

Připojení na hadičku 3/8" (10 mm) zde

Baterie je pro otvor 35 - 37 mm

Rozměry na obrázku

Váha balení: 2,3 kg

Výstup: horká voda + studená voda a filtrovaná voda

Povrchová úprava - silná vrstva leštěné mosazné povrchové úpravy odolná vůči korozi a oxidaci. 

 • Tělo - masivní mosaz pro odolnost a spolehlivost.
 • Povrchová úprava GRANIT
 • Ventil - vybaven keramickým diskovým ventilem se systémem proti odkapávání pro dlouhou životnost a hladký chod. Doporučujeme nevybírat kohoutky s plastovými ventily.
 • Instalační sada součástí balení
 • Mosazný trojcestný kohout
 • Bezolovnaté mosazné tělo
 • Produkt byl podroben a prošel 100% testem těsnosti
 • Testováno v cyklech 100 000krát při vysokém tlaku vody 125 PSI (8,6 bar)

V balení je 3x hadička na připojení včetně těsnění - 1x fitinka na upravenou vodu pro hadičku 1/4" (6,3 mm), 1x těsnění pod baterii, 1x těsnění pod kuchyňskou desku s podložkou, 1x šroubení s matkou na utažení ke kuchyňské desce.

Záruka:

 • na těsnost odlitku (tělo baterie) - 10 let
 • na kartuši - 6 let
 • na ostatní díly dle Občanského zákoníku

Jak správně pečovat o Vašikuchyňskou baterii

Na čištění Vaší kuchyňskébaterie nepoužívejte agresivní čističe, které obsahují látky jako chlorovébělicí prostředky, kyselinu mravenčí, octovou nebo solnou. Vyhněte se takédrsným čističům a houbám.

Čistič nestříkejte na bateriipřímo, a různé výrobky vzájemně nemíchejte. Dodržujte prosím doporučení výrobceohledně dávky a času působení. 

Vodní kámen na kuchyňské bateriiodstraníte nejlépe čisticím prostředkem na bázi kyseliny citronové.Čisticí prostředek naneste nejprve na měkkou bavlněnou utěrku, kteránezanechává vlákna, a dřezovou baterii nejprve otřete. Poté nechejte působitprostředek po stanovenou dobu a následně jej důkladně opláchněte čistouvodou.

Nakonec baterii jednodušeosušte suchou utěrkou. Nyní jsou všechny nečistoty odstraněny a baterie znovuzáří jako nová.

 

Čištění kuchyňských baterii

Kuchyňské baterie se vyrábí v několika povrchovýchúpravách, a proto si každý povrch vyžaduje jinou péči. Kuchyňské bateriezpravidla nevyžadují žádnou speciální údržbu, stačí otřít hadříkem zaschlékapky. Je třeba počítat s tím, že na chromových kuchyňských bateriích budouvždy vidět zaschlé kapky. Pokud se jim chcete vyhnout, vybírejte mezigranitovými, či keramickými bateriemi.

Čištěníchromových a dalších kovových baterii

Metalické baterie mají kovovou povrchovou úpravu. Kzákladním typům povrchových úprav patří chrom, nerez, nikl a mosaz. Tytopovrchové úpravy můžou být zároveň v matném, nebo lesklém provedení. Vysoceodolný povrch a velice jednoduchý pro údržbu.

K čištění doporučujeme mýdlovou vodu nebo saponátyurčené pro mytí nádobí, při vysokém znečištění i tekuté čistící krémy.

 

Čištěnígranitových a lakovaných baterii s barevnou povrchovou úpravou

Granitové a podobné baterie mají barevnou povrchovou úpravu.Jedná se o granitový nástřik skládající se z barviva a akrylátového pojiva.Jsou velice náchylné na hrubší zacházení! Může dojít při neopatrném používání krychlejšímu odření až k vyštípnutí části barevného povrchu při nárazukuchyňského nádobí s baterií (např. hrnec).

K čištění granitových baterii doporučujeme pouzemýdlovou vodu nebo šetrné saponáty určené pro mytí nádobí, nepoužívat abrazivníprostředky a houbičky s hrubým povrchem! Používejte jen měkké bavlněné utěrky a povrch baterie nikdy nedřete, utírejte velmi jemně a opatrně! Vodní kámen nechte odmočit kyselinou citronovou a poté jen opláchněte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trojcestné baterie s flexibilní hadicí
Hmotnost: 2.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: