Ponorná UV lampa 28W

Kód: P12346
Akce
Neohodnoceno
Značka: Upravvodu.cz
6 764 Kč –40 %
Ponorná UV lampa 28W
6 764 Kč –40 % 3 993 Kč 3 300 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení

Potřebujete poradit s výběrem? Obraťte se na nás.

Detailní informace

Detailní popis produktu

UV zářič pro desinfekci vody ponorný, UV zářivka je chráněná v křemičité trubce. Tato ponorná lampa není vhodná do studní, ale je určena do zásobníků vody apod.!
Každá UV lampa by měla být umístěna co nejblíže k odběrům vody (vodovodním bateriím apod.). Pokud jsou rozvody vody příliš dlouhé, je v potrubí mnoho odboček, některé odbočky třeba slepé nebo málo používané, v cestě je tlaková nádoba, tak hrozí až z 99% kontaminace bakteriemi a to i když je na začátku UV lampa! Život si najde cestu vždy, a tak se mohou bakterie kdykoliv objevit v rozvodech, tlakové nádobě a dál se množí! Pokud se tedy použije klasická UV lampa v nerezovém pouzdru, která má vstup a výstup, musí být umístěna až za tlakovým zásobníkem (dárlinkem) a co nejblíže k odběrům vody (vodovodním bateriím apod.)!
KAŽDÉ ROZVODY VODY I KDYŽ MÁTE UV LAMPU, SE I TAK MUSÍ PRAVIDELNĚ DEZINFIKOVAT A TO MINIMÁLNĚ 2X ROČNĚ!


Před každou klasickou UV lampou, ne ponornou UV lampou, by měl být filtr s 5 mikronovou filtrační vložkou!Indikátor provozu. Alarm LED i akustický při nefunkční výbojce
Životnost výbojky 10 000 hodin.
Výměna výbojky při nepřetržitém provozu za 1 rok cca 8500 hod.
Rozměry: 550mm délka
25mm průměr křemičitá trubka
Váha: 1,0 Kg
Plastová objímka
Napětí 220 v 50 Hz 28 Wat  (výbojka)
Max. teplota pro použití 38°C
Min. teplota pro použití 2°C
Intenzita ozařování nová výbojka 108uW/cm2
Ošetření orientačně UV pro tank cca 1,5m3 (velice záleží na čistotě vody)

Dezinfekce rozvodů vody:

Do filtru před UV lampou nalijeme například Chlornan, nebo SAVO originál apod. a celý rozvod vody, veškeré potrubí napustíme touto dezinfekcí, která se nám naředí vodou, odpustíme všechny koncové vodovodní baterie a ventily (včetně myčky, pračky, WC apod.), až začne téct naředěná dezinfekce s vodou, poté vše uzavřeme a necháme minimálně 30 minut působit, nebo necháme nejlépe přes noc, následně vše vypláchneme z rozvodů na všech vodovodních bateriích a ventilech. Pokud jsou delší rozvody vody, několik vodovodních větví, dezinfikujeme nejlépe každou větev zvlášť samostatně, např. pokud máme 3 vodovodní větve, tak 3x nalijeme dezinfekci do filtru a každou větev tedy vydezinfikujeme samostatně.

 

S výběrem vhodné lampy Vám velmi rádi pomůžeme.

Dopravu a instalace provádíme po celé ČR.

Na všechny výrobky Vám nabízíme odbornou instalaci s uvedením do provozu, se zaškolením a pravidelný servis. Cena instalace po dohodě. Pro bližší informace se na nás neváhejte obrátit.

Tel.: 724345402

Email: info@upravvodu.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompletní UV lampy
Hmotnost: 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: