O firmě

V oblasti úpraven vody máme mnoholeté zkušenosti a to již od roku 1996. Již jsme nainstalovali stovky různých úpraven vody po celé ČR. Můžeme bezpochyby tvrdit že jsme již v této oblasti naprostý specialisté na úpravu vody.

Mezi naše zákazníky převážně patří běžné domácnosti ale i firmy. Na našem eshopu si nakoupíte kvalitní zařízení na úpravu vody, výrobky od renomovaných světových výrobců.

Samozřejmostí je i odborná instalace, naším plusem jsou nízké ceny, rychlost a preciznost, stačí nás jen kontaktovat a vše potřebné zařídíme za Vás. Po Vámi objednané instalaci, instalaci uskutečňujeme v co nejkratším termínu a to maximálně do jednoho týdne.

Na veškeré objednávky s montáží od nás lze uplatnit sníženou sazbu DPH 15% v souladu s ustanovením §48 zákona č. 235/2004 sb. o DPH.

Vybere si u nás každý a hlavně za nízké ceny.

Máme pro Vás prodlouženou záruku o jeden rok, tedy celkem tři roky zdarma na veškeré zboží i instalaci. Tato záruka se nevztahuje na náhradní UV zářiče, jelikož jejich životnost je pouze jeden rok, dále na veškeré spotřební zboží které se musí pravidelně měnit, např filtrační vložky, filtrační a regenerační náplně apod.

Pokud zde nenaleznete co by jste potřebovali, tak nás kontaktujte.

Nakupovat u nás je zábava!


V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu, či telefonu. Dotazy prostřednictvím e-mailu zodpovídáme pokud možno ihned, maximálně však do 24 hodin.

Tel.: +420 724 345 402

E-mail: info@upravvodu.cz


Děkujeme a těšíme se na Vaše dotazy a Váš nákup.