Ionizační konvice AQUAtip® ION pitcher Slim

Kód: P11859 P11861 P11860 Zvolte variantu
Akce
Neohodnoceno
Značka: Upravvodu.cz
2 580 Kč –16 %
Ionizační konvice AQUAtip® ION pitcher Slim
2 580 Kč –16 % 2 166 Kč 1 790,08 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks) Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
18.6.2024 - - Zvolte variantu
Možnosti doručení

Potřebujete poradit s výběrem? Obraťte se na nás.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ionizační konvice Aquatip® ION pitcher Slim je praktickým zařízením, které prostřednictvím výměnného filtru přeměňuje běžnou vodu na alkalickou vodu prospěšnou pro naše zdraví. Ionizační konvici lze používat v domácnosti na produkci alkalické vody vhodné k pití i vaření, zlepší chuť vaší kávy i čajů a pomůže vám v boji s nemocemi souvisejícími se znečištěním pitné vody.

 


Výhody využívání ionizačního konvice

Mezi výhody patří zejména:

 • Filtrace - Jde o první filtrační konvici, která vodu filtruje a zároveň i produkuje alkalickou vodu. Materiál zásobníku na vodu tvoří vysoce kvalitní uhlík a patentované antibakteriální a další minerální prvky, které odstraňují z vody chlór, těžké kovy (olovo, rtuť ...), a jiné škodlivé látky. Zároveň slouží i jako prevence před bakteriálním znečištěním.
 • Alkalizace - Ionizační konvice Aquatip® ION pitcher zvyšuje pH na 8,5 až 9,5. Minerální látky (magnézium, draslík, vápník, sodík) se díky optimálnímu vyvážení v ionizované vodě do organismu lépe vstřebávají a tím pomáhají podporovat nervový systém a celkové zdraví.
 • Antioxidační - Další výhodou je produkce záporných hydroxylových iontů, které snižují ORP na -200 až -400 mV. Voda s takovými hodnotami ORP působí jako silný antioxidant.
 • Hydratace - V ionizované vodě se molekuly vody sdružují do menších clusterů, tím se snadněji vstřebávají do buněk a zajišťují několikrát lepší hydrataci organismu jako při pití běžné vody.

Z čeho se skládá filtrační vložka?

 • Turmalín - dávno uznávaný minerál známý také jako elektrický kámen, protože při styku s vodou působí elektrolyticky a ionizuje ji. Pomáhá vodě lépe pronikat do buněk, protože rozkládá velké shluky buněk na menší, které přes kanálky v buněčné stěně snadněji procházejí. S tím souvisí silnější hydratace organismu.
 • Zeolit - tento vulkanický minerál působí jako přírodní dezinfekce, díky svým unikátním fyzikálně-chemickým vlastnostem a Mikroporézní struktuře na sebe vážou těžké kovy, pesticidy, herbicidy a další nežádoucí látky nacházející se ve vodě.
 • Maifanit - podobně jako zeolit, i maifanit dokáže na sebe vázat škodlivé látky a nečistoty, navíc ionizuje vodu a stabilizuje hodnotu pH. Maifanit je vysoce uznávaný například v Japonsku, kde se využívá k léčebným účelům.
 • Nanoprášok stříbra - využívá se zejména pro jeho silné antibakteriální účinky, čímž přispívá ke zlepšení kvality vody.
 • Nefrit Mu Yu - jde o vzácný druh nefritu, který při vložení do vody na dvě hodiny obohatí její sežene až o 26 různých minerálních látek. Díky této speciální vlastnosti se z něj vyrábějí dokonce i šálky a číše. Zajímavostí je, že existuje pouze místo na světě, kde se Mu Yu těží, a tím je čínská provincie Shandong na západní straně hory Tai.
 • Bentonit - pro své léčivé účinky se používá tato jílovitá hornina již déle, dokáže léčit kožní onemocnění, působí jako antiparazitikum, neutralizuje toxiny ve střevním traktu a pomáhá při vnitřních poruchách organismu.

 


Údržba konvice

Údržba tohoto zařízení představuje pouze pravidelnou výměnu filtru při průtoku cca 300 l vody (optimálně každé 2-3 měsíce). Na výměnu filtru vás upozorní indikátor, jehož hodnota ze 60 dní klesne na 0 dní.

 


Samootvírací poklop na víku konvice

Manipulaci s konvicí a její využívání vám zjednoduší i samootvírací víčko na konvici. Při naklonění konvice nad pohár se víko automaticky otevře a umožní vám nalít si živou alkalickou vodu u vás doma.

 


Co je součástí balení?

Součástí balení je kromě samotné ionizační konvice i filtrační modul a samozřejmě i návod k použití.

 


Instalace filtračního modulu do ionizační konvice

Postup instalace filtračního modulu do konvice je opravdu jednoduchý. Po vybalení modulu z ochranného balení je třeba jej našroubovat do zásobníku vody v konvici. Podobně postupujeme i při výměně filtračního modulu za nový.

 

 • Rozměry (V, Š, H):  32x30x17 cm
 • Objem konvice:  3,5 l
 • Objem přefiltrované vody: 2 l
 • pH  (závisí od zdroje vody): 8,5 - 10
 • ORP  (závisí od zdroje vody): -250 mV
 • Výměna filtru:  při průtoku cca 300 l vody (optimálně každé 2-3 měsíce)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Generátory molekulárního vodíku a ionizátory vody
Hmotnost: 1,3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: