Filtr PROFI ELIT L 40µm s redukčním ventilem

Filtr PROFI ELIT L 40µm s redukčním ventilem

  • ID: P10815
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
  • Hmotnost: 1.5 kg
Vyberte variantu

Potřebujete poradit s výběrem? Obraťte se na nás.

Od 3 496 Kč
2 889 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Bezpečnější mechanická filtrace precizní 40 mikronovou filtrací odstraňuje i jemný písek (63-100µm) z vodovodu, a proto chrání armatury a domácí spotřebiče. 
 
V porovnaní s výrobky na trhu, má větší povrch filtru, čehož následkem je nižší pokles tlaku, který například v případě sprchových hlavic nebo větších počtů odběrních míst, může vést k významné přidané hodnotě. 

Důležitou informací je tlak ve vodovodní síti, který je možné odčítat ze zabudovaného manometru. S 360 ° otočným měděným připojením je možné filtr instalovat v libovolné poloze. Má možnost zaznamenání měsíce kdy byl poslední oplach filtru.

Pokud je tlak vody ve vodovodní síti příliš vysoký, tak se zabudovaným redukčním ventilem můžete lehce nastavit požadovaný tlak vody. Z druhého manometru nad redukčním ventilem je možné odčítat výstupní tlak z filtru.
 
Efektivní čistění. Z filtrační vložky z nerezové oceli SS316L se můžou mechanické nečistoty přilepené na tělese filtru otřít otáčením spodní části tělesa filtru. 
 
Filtr vyhovuje standartní zkoušce NSF / SGS  při teplotě 30 °, testované 150 000krát tlakovými nárazy při 12 barech a výbuch při 50 barech.

 

Série filtrů ELIT:

CPF-3-L: připojení vnější závit 3/4" - průtok 3 m3/h 

CPF-4-L: připojení vnější závit 3/4" - průtok 4 m3/h 

CPF-8-L: připojení vnější závit 3/4" - průtok 8 m3/h 

 

Technické parametry: 
 
Filtrační jemnost:   40 µm (mikronů)

Provozní tlak:  1—10 bar

Provozní teplota:  5°—40°C