• -14%
Filtr Ecosoft SCALEX ECOZON 200 na vodní kámen 1/2

Filtr Ecosoft SCALEX ECOZON 200 na vodní kámen 1/2" pro ohřívače vody

  • ID: P10716
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
  • Hmotnost: 0.4 kg

Potřebujete poradit s výběrem? Obraťte se na nás.

1 198 Kč
1 390 Kč
990 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Filtr ECOZON 200 slouží k zabránění tvorbě vodního kamene v kotlích, bojlerech, na pračce či jiných zařízeních v domácnosti, díky čemuž prodlužuje jejich životnost. Kryt filtru je vyroben z vysoce kvalitního plastu v souladu s evropskými normami, je proto vhodný pro použití v domácnosti a nemá žádný negativní vliv na zdraví. Filtr není vhodný při použití na pitnou vodu!!!


Filtrační směs

Filtrační materiál je speciálně patentovaný výrobcem Ecosoft. Směs účinně působí na minerály způsobující tvrdost vody, avšak přesto neobsahuje fosforečnany, ani polyfosfáty . Systém ECOZON tedy ekologicky zabraňuje tvorbě vodního kamene v pračce, případně myčce. Filtrační médium je získané z průmyslové iontovýměnné pryskyřice, která je upravena polymery a antibakteriálními činidly. Médium uvolňuje do vody nepatrné množství látek, které zabraňují vápníku a hořčíku vytvářet vodní kámen. Tyto látky jsou bezpečné pro lidské zdraví, a tedy i pro spotřebiče.

Životnost směsi je 6 měsíců (cca 20 000 litrů přefiltrované vody). Následně je nutná výměna za náhradní náplň.


Připojení

Zařízení se připojuje před kotel, před bojler na přívodní hadici k pračce nebo jinému spotřebiči v domácnosti pomocí závitu s velikostí 1/2 " . Filtr ECOZON 200 je určen výhradně pro filtraci studené vody s teplotou do 30 ° C (max. Teplota vody ve spotřebiči do 105 ° C).


Co obsahuje balení?

Součástí balení je kromě samotného filtru ECOZON 200 i klíč na filtrační obal.