Doprava a platba

 Doprava přes Českou Poštu

 • Česká pošta balík do ruky (přeprava zboží na Vámi zvolenou adresu, váha zboží do 30 kg).
 • Česká pošta balík na poštu (přeprava zboží na Vámi zvolenou poštu, kde si zboží po avízu od České pošty vyzvednete, váha zboží do 30 kg).

 Doprava s DPD

 • DPD Private - je expresní rozvoz zboží do druhého pracovního dne na Vámi uvedenou adresu v České republice. Jeden balík musí být do maximální hmotnosti 30 kg. Pokud to jde, může být objednané zboží rozděleno dle váhy do několika balíků. Pokud není možnost rozdělit těžké zboží, bude zboží odeslané Geis Cargo, případně Toptrans.
 • DPD Private na Slovensko - je expresní rozvoz zboží do druhého pracovního dne na Vámi uvedenou adresu na Slovensku. Jeden balík musí být do maximální hmotnosti 30 kg. Pokud to jde, může být objednané zboží rozděleno dle váhy do několika balíků. Pokud není možnost rozdělit těžké zboží, bude zboží odeslané jako objemné a těžké přes Geis Cargo, případně Toptrans, o všem se s Vámi předem domluvíme. Pokud nakupujete na firmu, bude Vám následně odečteno DPH a vystavena nová faktura.
 • DPD Pickup - Vyzvednutí zboží na Vámi zvoleném výdejním místě DPD Pickup v České republice i o víkendech. Využít lze všech terminálů Sazka a jiných výdejních míst. DPD je expresní rozvoz zboží do druhého pracovního dne na Vámi uvedenou adresu v České republice. Vy jako zákazník dostanete ihned po převzetí email i SMS, máte kompletní přehled o zásilce, můžete ji sledovat kde se pohybuje. Ve webové aplikaci DPD Kurýr si můžete změnit místo a termín doručení balíčku tak, aby Vám to vyhovovalo. Zásilky do maximálně 15 kg. Maximální rozměry zásilky: délka do 100 cm Rozměr celkem všech tří stran nesmí přesáhnout 250 cm

 Zásilkovna

 • Zásilkovna na adresu v ČR i SK - Maximální hmotnost zásilky: 10 kg. Maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm. Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 70×30×20 cm). 
 • Zásilkovna výdejní místa v ČR i SK - Standardní zásilky - hmotnost do 5 kg, rozměr jedné strany max. 70 cm, součet všech tří stran max. 120 cm (např. 70x30x20 cm). Pro zářivky a lampy do 25W! Minimální rozměry: 10×7×1 cm.
 • Zásilkovna výdejní místa v ČR i SK - Nadrozměrné zásilky - hmotnost 5-10 kg, rozměrné jedné strany max 120 cm, součet všech tří stran max 150 cm (např. 120x20x10 cm).

 Osobní odběr - (zdarma)

 • Na adrese: Mezilesí 515/120, 193 00 Praha 9 Horní Počernice, po předchozí telefonické či e-mailové dohodě.

 Doprava s Geis

 • Geis Cargo - pro objemnější a těžší zboží nad 50 kg (palety).

Po domluvě ceny za dopravu, Vám můžeme těžší zboží dovézt do přiměřené vzdálenosti od naší provozovny. Do přiměřené vzdálenosti, může cena od nás být levnější než smluvním přepravcem. Je samozřejmostí i odborná instalace, pokud si ji od nás budete přát.

Možnosti platby jsou:

 1. Dobírka
 2. Převodem na účet, č. 195380700/0300
 3. Platební brána GoPay
 4. Kartou online


IBAN: CZ91 0300 0000 0001 9538 0700

BIC/SWIFT: CEKOCZPP