Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. UV lampy a příslušenství
 3. UV lampy dezinfekce vzduchu
 4. UV lampa sterilizační 24W dezinfekce vzduchu s ventilátorem

UV lampa sterilizační 24W dezinfekce vzduchu s ventilátorem

 • Novinka
 • Akce
 • TOP produkt

Tato UV Germicidní UV lampa je na dezinfekci a sterilizaci vnitřního vzduchu bez ozónu. Velmi účinná na: Koronavir Covid-19 * Bakterie * Viry * Paraz... celý popis
Dostupnost
Do tří týdnů, budeme vás kontaktovat s upřesněním dodací doby která může být i kratší.
5 929,00 Kč
4 900,00 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:1200
Hlídat cenu / dostupnost
 • Kompletní specifikace
 • Hodnocení 1
 • Komentáře 0
 • UV lampa sterilizační 24W dezinfekce vzduchu s ventilátorem
  UV lampa sterilizační 24W dezinfekce vzduchu s ventilátorem
  Do tří týdnů, budeme vás kontaktovat s upřesněním dodací doby která může být i kratší.
  5 929,00 Kč
  4 900,00 Kč bez DPH
 • ks
Kompletní specifikace

Tato UV Germicidní UV lampa je na dezinfekci a sterilizaci vnitřního vzduchu bez ozónu.

Velmi účinná na: Koronavir Covid-19 * Bakterie * Viry * Parazity * Řasy * Roztoče a ostatní patogeny

Na rozdíl od ostatních vzduchových UV sterilizátorů je toto zařízení navrženo pro službu People Share Room s ventilátorem který nasává vzduch i když je UV lampa s bočními kryty uzavřená a vypouští ven přefiltrovaný vzduch bez bakterií a virů. Když jsou lidé v místnosti nebo poblíž, mohou být tři boční kryty skříně zavřené. Na druhé straně, když lidé opouštějí místnost, lze boční kryt otevřít pro větší účel antivirové stupnice.

Ventilátory jsou zabudovány tak, aby udržovaly cyklus vnitřního vzduchu, aby byla sterilizace vzduchu úplná a rychlá.

Včetně dálkového ovladače, zap - vyp, větrák, 30 min., 60 min., 120 min.

UV lampa při zapnutí k vám hovoří anglicky, vítá vás a přeje k používání ultrafialové sterilizace a při každém dalším zmáčknutí tlačítek hovoří, např. že je zapnutý ventilátor a nebo při vypnutí se s vámi loučí.

Pokud zapnete UV lampu přímo na UV lampě nebo na dálkovém ovladači, vždy máte 15 sekund k opuštění místnosti než se sama sepne, po nastavení času se automaticky zase vypne. Můžete si vybrat časy buď 30 nebo 60 nebo 120 minut a s puštěným větrákem nebo bez větráku.

Charakteristika:

 • Výkon 24 W
 • Napětí 220 V 50/60 Hz
 • Rozměr 200 x 400 mm
 • Rozměry dálkového ovladače 85 x 39 x 5 mm
 • Váha 1,4 kg
 • Váha balení 1,95 kg

Kapacita: >20 m³

30 minut, 20-40 m³

1 hodina, 40-60 m³

2 hodiny, > 60 m³

POZOR!!!
UVC záření je karcinogenní a způsobuje zánět očních spojivek nebo popáleniny pokožky, při práci pod UVC je třeba chránit pokožku např. gumovými rukavicemi a zrak brýlemi z čistým sklem (UVC filtrem)

V okolí a v místnosti u zapnuté UV lampy nesmí být přítomny žádné osoby, zvířata ani rostliny!!!

UVC

Je nejtvrdší UV záření – jeho vlnová délka je nižší než 280 nm. Toto záření je jedním ze dvou způsobů vzniku ozónu – při dopadu na dvojatomární molekulu kyslíku jí toto záření dodá energii pro vznik ozónu, který je touto reakcí absorbován. Jinak řečeno, plynný kyslík je významný inhibitor dopadu UVC záření na zemský povrch. Záření UVC je prokazatelně zhoubné (karcinogenní) pro živé organismy. Na rozdíl od UVB, které dokáže proniknout jen několika vrstvami buněk, je penetrace UVC pletivy a tkáněmi živých organismů poměrně větší. Toto UV záření již začíná být ionizující.

použití UVC dezinfekce a sterilizace vzduchu, povrchů a tekutin: 
- dezinfekce a sterilizace nářadí, nástrojů, přístrojů, pracovních a výrobních ploch, strojů...
- dezinfekce a sterilizace ochranných pomůcek, oděvů, obuvi, rukavic, brýlí, masek, respirátorů, roušek a ostatních zdravotnických potřeb a materiálu...
- dezinfekce a sterilizace ve zdravotnictví, v domácnosti, na pracovišti, v potravinářství, v průmyslu, v gastronomii, v dopravě, ve výrobě, ve výzkumu, ve vědě, ve  školství, ve farmacii, v hotelnictví, ve skladištích, v přepravě, v klubech, v chovatelství, v rostlinné výrobě, v zemědělství, ve sportu...
- dezinfekce a sterilizace společných prostor, úřadů, pracoviště, čekáren, kanceláří, prodejních ploch, jídelen, učeben, šaten, relaxačních místností, toalet / WC, kuchyní, sportovních hal, bazénů, sauny, síní a sálů, chodeb, archivů, kostelů, a ostatních prostor...
- dezinfekce a sterilizace vzduchu, klimatizace, ventilace, rekuperace, a ostatních plynů

Krátkovlnné ultrafialové záření slouží k účinné sterilizaci vzduchu a povrchu. Pevná tělesa absorbují záření na povrchové vrstvě, voda a jiné tekutiny jsou poloprůchodné. Germicidní UVC záření (více info na Wikipedia.cz) způsobuje zničení nebo poškození RNA, DNA, proteinů, enzymů, makromolekul a biopolymerů, důsledek UVC záření je znemožnění replikace genetické informace, nemožnost množení a tím jejich zničení. Dále spolehlivě zničí naprostou většinu bakterií, mikroorganismů, virů, bacilů, streptokoků, protozoa, spor, plísní, kvasnic, řas, trepek. Jedná se o fotochemický proces dezinfekce/ sterilizace při, kterém nevznikají žádné vedlejší toxické, nebo chemické produkty, které by ovlivnili životní prostředí. 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.