• -29%
Ionizační láhev AQUAtip® ION bottle

Ionizační láhev AQUAtip® ION bottle

 • ID: P10719
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
 • Hmotnost: 1 kg

Potřebujete poradit s výběrem? Obraťte se na nás.

1 390 Kč
1 970 Kč
1 149 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Ionizační láhev Aquatip® ION bottle představuje přenosný ionizátor vody, který přeměňuje běžnou vodu na alkalickou, kterou si díky praktickému provedení můžete vychutnat kdykoliv a kdekoliv. Zařízení je vyrobeno z ušlechtilé oceli s dvojitými stěnami a filtry využívajícími 13 typů minerálů, například:

 • Turmalín - dávno uznávaný minerál známý také jako elektrický kámen, protože při styku s vodou působí elektrolyticky a ionizuje ji. Pomáhá vodě lépe pronikat do buněk, protože rozkládá velké shluky buněk na menší, které přes kanálky v buněčné stěně snadněji procházejí. S tím souvisí silnější hydratace organismu.
 • Zeolit - tento vulkanický minerál působí jako přírodní dezinfekce, díky svým unikátním fyzikálně-chemickým vlastnostem a Mikroporézní struktuře na sebe vážou těžké kovy, pesticidy, herbicidy a další nežádoucí látky nacházející se ve vodě.
 • Maifanit - podobně jako zeolit, i maifanit dokáže na sebe vázat škodlivé látky a nečistoty, navíc ionizuje vodu a stabilizuje hodnotu pH. Maifanit je vysoce uznávaný například v Japonsku, kde se využívá k léčebným účelům.
 • Nanoprášok stříbra - využívá se zejména pro jeho silné antibakteriální účinky, čímž přispívá ke zlepšení kvality vody.
 • Nefrit Mu Yu - jde o vzácný druh nefritu, který při vložení do vody na dvě hodiny obohatí její sežene až o 26 různých minerálních látek. Díky této speciální vlastnosti se z něj vyrábějí dokonce i šálky a číše. Zajímavostí je, že existuje pouze místo na světě, kde se Mu Yu těží, a tím je čínská provincie Shandong na západní straně hory Tai.
 • Bentonit - pro své léčivé účinky se používá tato jílovitá hornina již déle, dokáže léčit kožní onemocnění, působí jako antiparazitikum, neutralizuje toxiny ve střevním traktu a pomáhá při vnitřních poruchách organismu.

Rozměry (V, Š):  20x7 cm
Objem: 300 ml
Hmotnost:  500 g
Materiál:  ušlechtilá ocel v kvalitě EN X5CrNi18-10, ČSN 17 240, AISI 304?
Výměna filtru:  po 12 měsících (při průměrném filtrování 2-3 l vody denně)


Použití

Jednoduše nalijte do láhve běžnou vodu a nechte působit 5 až 10 minut , zmíněné minerály se v láhvi zaktivizují a promění vodu na alkalickou. Ionizační láhev využijete nejen v domácnosti, ale také v práci, při sportu, cestování nebo máte na plánu jakoukoli jinou činnost. S tímto produktem budete mít kvalitní pitnou vodu stále po ruce.

Výměna filtru je nutná po 3 - 6 měsících používání (s průměrným filtrováním 2-3 l vody denně).

 

Výhody využívání ionizační láhve Aquatip® ION bottle:

 • pomáhá vyrovnávat pH rovnováhu ve vašem těle,
 • vytváří nadbytek záporných iontů,
 • upravuje ORP vody do záporného rozsahu,
 • redukuje velikost shluků molekul vody, což způsobuje jejich jednodušší pronikání do buněk,
 • vytváří aktivní vodíkové ionty,
 • je vyrobena z ušlechtilé oceli, neobsahuje žádné plasty, které by mohly do vody uvolňovat škodlivé látky,
 • jednoduché čištění láhve a údržba pravidelnou výměnou filtru,
 • chuť vytvořené alkalické vody je lahodná.

Jaké jsou výhody pití alkalické vody?

Alkalická voda je pro své příznivé účinky pro zdraví doporučená mnoha odborníky a lékaři, ať už na pití, vaření, ale i léčbu. Díky vysoké hodnotě pH vyrovnává kyselé prostředí v těle a působí jako silný antioxidant . Menší molekuly vody zajišťují lepší vstřebávání a hydrataci organismu. Každodenní pití živé vody zpomaluje stárnutí organismu.


Výměna náhradního filtru

Výměna filtru se doporučuje po 12 měsících (při průměrném filtrování 2-3 l vody denně). Vrchní náhradní filtr je možné vyměnit, ale spodní je stálý, trvalý jen se nevyměňuje. Náhradní filtr se jednoduše vytáhne a vloží se nový na původní místo.


Obsah balení

Láhev je zabalena v krásné modro-bílé krabičce. Krabička obsahuje ionizační láhev a filtrační modul.


Co udělat před prvním použitím láhve?

Před prvním použitím ionizační láhve Aquatip® ION je třeba ji naplnit horkou vodou s teplotou kolem 60 ° C, aby se aktivovaly minerály. Počkejte, dokud se voda ochladí, proces opakujte 3 krát, následně láhev vyprázdněte a můžete ji začít používat.

Při naplňování láhve vodou dbejte na to, abyste ji naplnili celou.

Pokud chcete ochránit láhev a filtr před poškozením, nepoužívejte vodu s teplotou nad 50 ° C.

 

Živá voda

Kapitola živé vody je něco zcela jiného než všechny ostatnízpůsoby úpravy vody, o kterých se můžete dočíst na webu. Při ionizování vody, tedy "proměňování na živou vodu" se mění pH této vody. Na rozdíl od všech ostatních procesů úpravy vody se při ionizaci do vody nepřidávají žádné látky a také se ani žádné neodstraňují. Vše je jen o změně pH a ORP - co to představuje, se dozvíte níže.

Na rozdělení vody na živou a mrtvou se používají ionizátory vody. Tyto přístroje pomocí elektrolytických desek mění pH této vody a vyrábějí:
Živou vodu - nazývanou také "alkalická", tato voda je zásaditá a má vyšší pH než se nachází v lidském těle (7,36-7,44).
Mrtvou vodu - tedy kyselou, tato voda má naopak nízké pH (pod 7).

 

Výhody alkalické vody a její použití:

- doporučována mnoha lékaři, ať už na pití, vaření nebo dokonce i na léčbu,
- každodenní pití zpomaluje stárnutí,
- má několikanásobně silnější hydratační schopnosti než běžná voda,
- ničí volné radikály v těle, zásada = silný antioxidant,
- má menší molekuly, to značí lepší vstřebávání a samotnou látkovou výměnu.

 

Výhody kyselé vody a její použití:

- má silné dezinfekční účinky,
- ideální na péči o pleť (jelikož pokožka má pH přibližně 5,5),
- mytí domácích zvířat (lesklá srst),
- silně kyselá voda - pH okolo 3 působí antibakteriálně (zabíjí bakterie během několika sekund).

Mohlo by vás zajímat i to, že v některých asijských zemích je ionizátor vody schválen jako léčebná pomůcka a používá se k léčbě těžkých onemocnění. Podobný názor sdílí i USA, kde je prospěšnost a pití živé vody schválené od FDA, NSF i EPA, které představují tři nejvíce směrodatné státní organizace v USA (de facto i na světě). I my jsme zastánci toho, že voda upravená reverzní osmózou a následnou ionizací je to nejlepší tekuté skupenství, které může člověk v dnešní době tělu dodat. Sami takovou vodu využíváme!