Dvojitá filtrace Big Blue 10

Dvojitá filtrace Big Blue 10"x4,5"x1" Fe, Mn, chlor, bakt

  • ID: P10997
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
  • Hmotnost: 10.5 kg

Potřebujete poradit s výběrem? Obraťte se na nás.

6 098 Kč
5 040 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Filtr odstraňuje mikročástice mědi, rtuti, manganu, železa, ropných derivátů, pesticidů, fenolových sloučenin, benzenu, chloru, organických sloučenin atd. Filtrace vody pomocí filtrů GEYSER umožňuje získat krystalickou vodu bez zakalených sedimentů, barvy, chuti a zápachu, které nejsou příliš charakteristické, mechanických nečistot, virů a bakterií.

Filtr je včetně držáku a klíče

Složení:

1. filtrační vložka Fe MIX

2. filtrační vložka BAF

 

Nabízíme vám patentovanou technologii společnosti Geyser


Efektivita čištění dvojité filtrace:

Železo rozpuštěné a koloidní - 90 %

Mangan - 95 %

Olovo - 96 %

Měď - 96 %

Rozměr: Big Blue 10" x 4,5" (254 mm x 110 mm)

Kapacita: 25 - 160 m3 dle čistoty vstupní vody

Odstraňuje: Železo, mangan a těžké kovy

Produktivita - průtok: <20 Ltr./min

Teplota: 4 - 40 °С.

Typ vody: se zvýšeným obsahem železa a manganu

Životnost filtrační vložky závisí na množství znečištění vstupní vody a uvádí se pro obsah rozpuštěného železa max. 1 mg/l.

Jak správně chápat životnost filtrační vložky uváděnou výrobcem?

To znamená, že laboratorní testy byly prováděny s naprosto čistou vodou, do které bylo přidáno 1 mg/l rozpuštěného železa. Taková voda se samozřejmě v přírodě nevyskytuje. Proto můžeme bezpečně zredukovat skutečnou životnost dvojnásobně. Ale i při takovémto snížení je životnost filtrační vložky dostatečná.


Filtr by se měl instalovat na hlavní přívod vody, za vodoměr, případně za vodárnu, za tlakový spínač a za tlakový zásobník, nikdy ne před!!!

 

Do budoucna je možnost vyměnit za libovolné filtrační vložky se standardním rozměrem 10" x 4,5" z naší nabídky filtračních vložek Big Blue 10".


Specifikace:

Rozměry: v 350 x š 400 x h 185 mm

Připojení: vnitřní závity 1"

Max tlak: 6,0 baru

Teplota: 2 - 40 °C

Kapacita: 55000 Litrů

Odstraňuje: Železo, mangan a těžké kovy

Produktivita - výkon: <15 Ltr./min

Teplota: 4 - 40 °С.


1. Filtrační vložka Big Blue Fe MIX pro odstranění železa až do 5 mg/litr a manganu do 0,5 mg/litr, vyrobené z kationtomeničové nitě, namotané speciální metodou Topfir, zaručují odstranění rozpuštěného a koloidního železa již v první fázi filtrace spolu s mechanickým čištěním vody. Zabraní výskytu žlutých skvrn na sanitě a spotřebičích. Odstraňuje nerozpustné nečistoty s velikostí částic nad 10 mikronů.

2. Filtrační vložka Big Blue 10" BAF je inovace navržená odborníky laboratoře GEYSER, která dokázala spojit několik účinných součástí do kompaktního boxu a odstranit organické mikročástice, chlor, železo a další škodlivé nečistoty z vodovodní vody. Vícenásobné zatížení zahrnuje:

  • Catalón : unikátní iontoměničový materiál s integrovanými nerozpustnými ionty stříbra, které zaručují prodloužený bakteriostatický účinek.
  • Absorbent granulovaný MMB na uhlí : má zlepšenou schopnost absorbovat nečistoty (ve srovnání s běžným aktivním uhlím). Neutralizuje příchutě a pachy, které nejsou charakteristické pro pitnou vodu.
  • Granulované aktivní uhlí se stříbrem

Filtr BAF odstraňuje mikročástice mědi, rtuti, manganu, železa, ropných derivátů, pesticidů, fenolových sloučenin, benzenu, chloru, organických sloučenin atd. Filtrace vody pomocí filtrů GEYSER umožňuje získat krystalickou vodu bez zakalených sedimentů, barvy, chuti a zápachu, které nejsou příliš charakteristické, mechanických nečistot, virů a bakterií.