Od 27.9. - 29.9. máme zavřeno z důvodu dovolené!


Objednávky vytvořené od 26.9. budou zpracovány a odeslány 2.10.

Veškeré vaše dotazy prosím pište na e-mail info@upravvodu.cz.

Odpovíme vám co nejdříve to bude možné.


Děkujeme za pochopení.

Dvojitý filtr Fe BAF 20

Dvojitý filtr Fe BAF 20"x4,5" Big Blue - 1" víceúčelový

  • ID: P11175
Dostupnost: Skladem (5 a více ks)
  • Hmotnost: 18 kg

Potřebujete poradit s výběrem? Obraťte se na nás.

9 588 Kč
7 924 Kč bez DPH

Bližší specifikace

Dvojitý víceúčelový speciální filtr Big Blue 20" na všechny druhy železo a manganu, chloru, tvrdosti, bakterií atd. včetně držáku, klíče, který se skládá ze dvou speciálních filtračních vložek od firmy Geyser.

1. filtrační vložka Fe MIX 20"x4,5"

2. filtrační vložka BAF 20"x4,5"

Nabízíme vám patentovanou technologii společnosti Geyser.

Filtrační vložka Fe MIX pro odstranění železa až do 5 mg/litr a manganu do 0,5 mg/litr, vyrobené z kationtomeničové nitě, namotané speciální metodou Topfir, zaručují odstranění rozpuštěného a koloidního železa již v první fázi filtrace spolu s mechanickým čištěním vody. Zabraní výskytu žlutých skvrn na sanitě a spotřebičích. Odstraňuje nerozpustné nečistoty s velikostí částic nad 5 - 10 mikronů.

Kapacita: 50 - 320 m3 dle čistoty vstupní vody

Odstraňuje: Železo, mangan a těžké kovy

Produktivita - průtok: 40 Ltr./min

Životnost filtrační vložky závisí na množství znečištění vstupní vody a uvádí se pro obsah rozpuštěného železa max. 1 mg/l.

Jak správně chápat životnost filtrační vložky uváděnou výrobcem?

To znamená, že laboratorní testy byly prováděny s naprosto čistou vodou, do které bylo přidáno 1 mg/l rozpuštěného železa. Taková voda se samozřejmě v přírodě nevyskytuje. Proto můžeme bezpečně zredukovat skutečnou životnost dvojnásobně. Ale i při takovémto snížení je životnost filtrační vložky dostatečná.

Filtrační vložka Big Blue 20" BAF je inovace navržená odborníky laboratoře GEYSER, která dokázala spojit několik účinných součástí do kompaktního boxu a odstranit organické mikročástice, chlor, železo do 2 mg/l a další škodlivé nečistoty z vodovodní vody. Vícenásobné zatížení zahrnuje:

  • Catalón : unikátní iontoměničový materiál s integrovanými nerozpustnými ionty stříbra, které zaručují prodloužený bakteriostatický účinek.
  • Absorbent granulovaný MMB na uhlí : má zlepšenou schopnost absorbovat nečistoty (ve srovnání s běžným aktivním uhlím). Neutralizuje příchutě a pachy, které nejsou charakteristické pro pitnou vodu.
  • Granulované aktivní uhlí se stříbrem

Filtr BAF odstraňuje mikročástice mědi, rtuti, manganu, železa, ropných derivátů, pesticidů, fenolových sloučenin, benzenu, chloru, organických sloučenin atd. Filtrace vody pomocí filtrů GEYSER umožňuje získat krystalickou vodu bez zakalených sedimentů, barvy, chuti a zápachu, které nejsou příliš charakteristické, mechanických nečistot, virů a bakterií.

Použití a výměna kazety BAF

Kapacita kazety BAF-20BB je do 20 litrů za minutu a její životnost je do 70 000 litrů. Filtr se používá k čištění vodovodní vody všeho druhu (teplota vody: až +65 °C).

 

Vlastnosti:

  • Kapacita: do 20 litrů za minutu
  • Životnost: 70 000 litrů 
  • Teplota: 4 - 65 ° С
  • Rozměr: 20" Big Blue (508 × 114 mm)